Cvičení s Radimem – sezóna 2019/2020

Vážení rodiče, kamarádi,

z důvodů nařízení vlády, které pozorně sledujeme, jsem až do odvolání nucen zrušit cvičení P-class a Kickbox aerobic v městské hale v Jablonci n/N a taktéž kroužek „Sportík“.

Free Time Activities z.s. se rozhodl, že v době vyhlášeného vyjímečného stavu, nebude nabízet celodenní placené aktivity pro děti. Nechceme v této těžké době zatěžovat již tak napjatý rozpočet některých rodin.

Děkuji za pochopení

Radim Štryncl

Nová sezóna, nové zážitky a nové sporty. Co jsme si pro Vás nachystali? Spoustu cvičení v Jablonci nad Nisou, venku i v místní městské hale.

cviceni_s_Radimem-2019-2020
Nezapomeňte si s sebou sportovní oděv, ručník, hodně pití a dobrou náladu. Bližší informace získáte na tel.: 777 634 221.

Fitness_training

P-class – komplexní posílení svalového skeletu těla převážně vlastní vahou, vhodné pro
zlepšení koordinace pohybu, fyzické a duševní kondice.

Kickbox aerobic – jedná se o aerobní cvičení, které je komplexně zaměřeno na celkový rozvoj kardiovaskulárního systému. Také lze říct, že to je sebeobrana převedená do hudby – stínový boj proti jednomu a více protivníkům. Během tohoto cvičení se nejenom pořádně zapotíte, ale také efektivně zapojíte všechny svalové partie těla. Doporučuji vzít na cvičení dostatek pití + ručník.

Kickbox

Základní názvosloví:

Box-front úder vedený vpřed
Box-side úder vedený stranou
Elbow-upper spodní úder loktem
Elbow-strike úder loktem ze strany
Hook-upper spodní hák
Kick-front kop nohou vpřed
Kick-side kop nohou do strany
Knee-up koleno
Knee-up-side koleno stranou